1
/
of
3
CoreParts
CoreParts ML12513 projector lamp 215 W
CoreParts ML12513 projector lamp 215 W
Regular price
£54.72 GBP
Regular price
Sale price
£54.72 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:ML12513
39 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Projector Lamp for Epson 5000 Hours, 215 Watt fit for Epson PowerLite 520, 525W, 530, 535W, Brightlink 536Wi
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Bulb power | 215 W |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | PowerLite 520, 525W, 530, 535W |
| Brand compatibility | Epson |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 200 g |
| Depth | 140 mm |
| Height | 140 mm |
| Width | 170 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package height | 140 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package width | 170 mm |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
