1
/
of
1
CoreParts
CoreParts ML12494 projector lamp 370 W
CoreParts ML12494 projector lamp 370 W
Regular price
£262.03 GBP
Regular price
Sale price
£262.03 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:ML12494
35 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Projector Lamp for Panasonic 2000 Hours, 400W
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Bulb power | 370 W |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Compatibility | PT-EW540, PT-EW640U, PT-EW730Z, PT-EX510T, PT-EZ770 |
| Brand compatibility | Panasonic |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 200 g |
| Depth | 140 mm |
| Height | 140 mm |
| Width | 170 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 346 g |
| Package height | 116 mm |
| Package depth | 129 mm |
| Package width | 164 mm |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
