1
/
of
1
CoreParts
CoreParts ML12490 projector lamp 190 W
CoreParts ML12490 projector lamp 190 W
Regular price
£95.22 GBP
Regular price
Sale price
£95.22 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:ML12490
11 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Projector Lamp for Optoma 190W, 3000 Hours W310, S310e, S315, S316, DH1008, DH1009
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Bulb power | 190 W |
| Service life of lamp | 3000 h |
| Compatibility | W310, S310e, S315, S316, DH1008, DH1009 |
| Brand compatibility | Optoma |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 200 g |
| Depth | 140 mm |
| Height | 140 mm |
| Width | 170 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package height | 140 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package width | 170 mm |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
