1
/
of
1
CoreParts
CoreParts ML12473 projector lamp 210 W
CoreParts ML12473 projector lamp 210 W
Regular price
£70.38 GBP
Regular price
Sale price
£70.38 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:ML12473
12 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Projector Lamp for BenQ 210 Wat, 4000 Hours fit for BenQ MH630, MH680, TH680
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Bulb power | 210 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | MH680 |
| Brand compatibility | Benq |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 200 g |
| Depth | 110 mm |
| Height | 103 mm |
| Width | 132 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package height | 103 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package width | 132 mm |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
