1
/
of
1
CoreParts
CoreParts ML12234 projector lamp 230 W
CoreParts ML12234 projector lamp 230 W
Regular price
£157.73 GBP
Regular price
Sale price
£157.73 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:ML12234
24 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Projector Lamp for NEC 230 Watt, 4000 Hours fit for NEC Projector P350X, M260WS, M300W, M300XS, M311W, M350X, UM280W, ME310X
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Bulb power | 230 W |
| Service life of lamp | 4000 h |
| Compatibility | M260WS, M300W, M300XS, M350X, P350X |
| Brand compatibility | NEC |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 400 g |
| Depth | 140 mm |
| Height | 140 mm |
| Width | 170 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 500 g |
| Package height | 140 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package width | 170 mm |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
