1
/
of
1
CoreParts
CoreParts ML12225 projector lamp 200 W
CoreParts ML12225 projector lamp 200 W
Regular price
£126.96 GBP
Regular price
Sale price
£126.96 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:ML12225
Low stock: 1 left
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Projector Lamp for Hitachi 200 Watt, 5000 Hours CP-WX8, CP-X2520, CP-X3020, CP-X7, CP-X8, CP-X9, ED-X50, ED-X52
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Bulb power | 200 W |
| Service life of lamp | 5000 h |
| Compatibility | CP-WX8, CP-X2520, CP-X3020, CP-X7, CP-X8, CP-X9, ED-X50, ED-X52 |
| Brand compatibility | Hitachi |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 400 g |
| Depth | 140 mm |
| Height | 140 mm |
| Width | 170 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 500 g |
| Package height | 140 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package width | 170 mm |
| Package type | Box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
