1
/
of
1
CoreParts
CoreParts ML11188 projector lamp 250 W
CoreParts ML11188 projector lamp 250 W
Regular price
£91.08 GBP
Regular price
Sale price
£91.08 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:ML11188
Low stock: 1 left
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Projector Lamp for Infocus 250 Watt, 2000 Hours fit for Infocus Projector C410, C420, DP-8200X, LP815, LP820
CoreParts offer a wide range of good Quality Projector Lamps for competitive prices, all manufactured by high quality, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Anders Kern |
| Compatibility | AST-BEAM X320 |
| Service life of lamp | 2000 h |
| Bulb power | 250 W |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 170 mm |
| Height | 140 mm |
| Depth | 140 mm |
| Weight | 400 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package type | Box |
| Package width | 170 mm |
| Package depth | 140 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
