1
/
of
1
DELL
DELL 450-18921 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
DELL 450-18921 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
Regular price
£23.40 GBP
Regular price
Sale price
£23.40 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:450-18921
31 in stock
- Power supply type: Indoor
- Output power: 45 W
- Purpose: Laptop AC-to-DC
- Black
45W, AC - DC, f / Dell XPS 13 (L322x)
Danish 45W Adapter for XPS 13 (L322x)
| Features | |
|---|---|
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output power | 45 W |
| Compatibility | Dell XPS 12 / 12 MLK / 13/ 13 MLK / Inspiron 14 (7437) |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Width | 55.1 mm |
| Depth | 22 mm |
| Height | 87.1 mm |
| Weight | 170 g |
| Logistics data | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
