1
/
of
1
DELL
DELL 0M5CW power adapter/inverter Indoor 65 W
DELL 0M5CW power adapter/inverter Indoor 65 W
Regular price
£28.08 GBP
Regular price
Sale price
£28.08 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:0M5CW
193 in stock
- Power supply type: Indoor
- Output power: 65 W Output voltage: 19.5 V
- Purpose: Laptop AC-to-DC
- Brand compatibility: DELL
- 1 pc(s)
Dell AC Adapter, 65 W, 19.5 V, 3 Pin, 7.4 mm, C6 Power Cord (Not incl.), Halogen Free
| Features | |
|---|---|
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Brand compatibility | DELL |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 300 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package weight | 400 g |
