1
/
of
1
CoreParts
CoreParts MUXMS-00470 computer case part
CoreParts MUXMS-00470 computer case part
Regular price
£14.04 GBP
Regular price
Sale price
£14.04 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MUXMS-00470
39 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 24 month Warranty
3.5" HotSwap TrayDell SATA/SAS for Dell PowerEdge R310
Looking for a solution that will slide right into your exciting setup? CoreParts offers a wide range of Storage KITS for your setup, that match the performance of your original setup for consumer or industrial use. All manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | Dell PowerEdge R310 |
| Size (imperial) | 8.89 cm (3.5") |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 280 g |
| Height | 100 mm |
| Depth | 30 mm |
| Width | 120 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package height | 100 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package width | 120 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
