1
/
of
1
CoreParts
CoreParts MSUB1002 laptop spare part
CoreParts MSUB1002 laptop spare part
Regular price
£26.52 GBP
Regular price
Sale price
£26.52 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MSUB1002
Low stock: 10 left
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Lenovo X1 20+6pin SSD to USB Sandisk SD5SG2 SSD Lenovo X1 Carbon Ultrabook sandisk SD5SG2 SSD adapter as USB disk driver
CoreParts offers a range of covers, that’s compatible with all major brands for smart devices. All manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Green |
| Compatibility | X1 |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 20 g |
| Height | 19 mm |
| Depth | 63 mm |
| Width | 146 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 22 g |
| Package height | 19 mm |
| Package depth | 63 mm |
| Package width | 146 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
