1
/
of
1
CoreParts
CoreParts MSP7829 printer/scanner spare part/accessory 1 pc(s)
CoreParts MSP7829 printer/scanner spare part/accessory 1 pc(s)
Regular price
£3.12 GBP
Regular price
Sale price
£3.12 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MSP7829
86 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Paper Pickup / Feed Tire KYOCERA TASKalfa 1800, 1801, 2200, 2201
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | TASKalfa 1800, 1801, 2200, 2201 |
| Brand compatibility | Kyocera |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 3.02 kg |
| Height | 60 mm |
| Depth | 300 mm |
| Width | 400 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Package weight | 4 g |
| Package height | 20 mm |
| Package depth | 63 mm |
| Package width | 72 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Number of pick rollers included | 1 |
