1
/
of
1
CoreParts
CoreParts MSP6696 tray/feeder
CoreParts MSP6696 tray/feeder
Regular price
£3.12 GBP
Regular price
Sale price
£3.12 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MSP6696
101 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Paper Pickup Roller-Tray2 HP LaserJet P3005, 3015, M3027, M3035
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP/Compaq LaserJet P3005, M3035, MFPM3027, MFPP3005d, M3027x, MFPP3015d, P3015dn, P3015x, P3005dn, P3005n |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Depth | 105 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 30 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 98 mm |
| Package depth | 44 mm |
| Package height | 33 mm |
| Package weight | 22 g |
