1
/
of
1
CoreParts
CoreParts MSP6452 printer roller
CoreParts MSP6452 printer roller
Regular price
£3.12 GBP
Regular price
Sale price
£3.12 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MSP6452
Low stock: 8 left
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Paper Feed Roller RICOH Aficio 1515/MP301SP/MP301SPF/MP161F/MP162F/MP171F/MP201SPF
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Compatibility | Aficio 1515/MP301SP/MP301SPF/MP161F/MP162F/MP171F/MP201SPF |
| Print technology | Laser |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 50 mm |
| Weight | 2.42 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 35 mm |
| Package depth | 55 mm |
| Package height | 35 mm |
| Package weight | 2.42 kg |
