1
/
of
2
CoreParts
CoreParts MSP6308 printer/scanner spare part/accessory 1 pc(s)
CoreParts MSP6308 printer/scanner spare part/accessory 1 pc(s)
Regular price
£6.24 GBP
Regular price
Sale price
£6.24 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MSP6308
16 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Friction Pad
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Brand compatibility | Ricoh |
| Compatibility | Ricoh Aficio AP400 |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 400 mm |
| Depth | 300 mm |
| Height | 25 mm |
| Weight | 620 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 76 mm |
| Package depth | 10 mm |
| Package height | 107 mm |
| Package weight | 620 g |
| Package type | Box |
