1
/
of
1
CoreParts
CoreParts MSP3856 printer roller
CoreParts MSP3856 printer roller
Regular price
£7.80 GBP
Regular price
Sale price
£7.80 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MSP3856
14 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
UPPER FUSER ROLLER IBM InfoPrint 1832, 1850, 1852, 1860, 1870, 1880
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | Lexmark T640, T640DN, T640N, T642, T642DN, T642N, T644, T644DN, T644DTN, T644N, T650, T650dn, T650n, T652, T654 |
| Print technology | Laser |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 45 mm |
| Depth | 305 mm |
| Height | 45 mm |
| Weight | 130 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 302 mm |
| Package depth | 49 mm |
| Package height | 48 mm |
| Package weight | 126 g |
