1
/
of
1
CoreParts
CoreParts MSP2571 printer/scanner spare part/accessory 1 pc(s)
CoreParts MSP2571 printer/scanner spare part/accessory 1 pc(s)
Regular price
£17.16 GBP
Regular price
Sale price
£17.16 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MSP2571
29 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Swing plate Assembly LaserJet Managed Flow MFP M630, M604, M605, Enterprise M604, M605, M606
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | HP Enterprise M604 |
| Brand compatibility | HP |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 220 g |
| Height | 55 mm |
| Depth | 160 mm |
| Width | 130 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package type | Box |
| Package weight | 210 g |
| Package height | 58 mm |
| Package depth | 131 mm |
| Package width | 161 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
