1
/
of
1
CoreParts
CoreParts MOBX-XMI-MI8-INT-04W mobile phone spare part
CoreParts MOBX-XMI-MI8-INT-04W mobile phone spare part
Regular price
£6.24 GBP
Regular price
Sale price
£6.24 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MOBX-XMI-MI8-INT-04W
Low stock: 1 left
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Xiaomi Mi 8 Back Glass Cover with Adhesive White
Embrace the right to repair movement and extend the life of your laptops.
CoreParts offers a wide range of external parts for your laptop, for all major laptop brands that matches the performance of the originals.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 90 g |
| Depth | 20 mm |
| Height | 400 mm |
| Width | 250 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 100 g |
| Package height | 400 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package width | 250 mm |
