1
/
of
2
CoreParts
CoreParts MOBX-TOOLS-043 mobile phone spare part Screw set White
CoreParts MOBX-TOOLS-043 mobile phone spare part Screw set White
Regular price
£4.68 GBP
Regular price
Sale price
£4.68 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MOBX-TOOLS-043
Low stock: 8 left
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
iScrews for iPhone 7, White
When it comes to Tools for repairing your devices CoreParts has you covered.
CoreParts offers a wide range of tools, perfect for repairs or upgrades of your original device.
Extend the life of your device by servicing them with CoreParts Tools manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Screw set |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibility | iPhone 7 |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 175 mm |
| Height | 9 mm |
| Depth | 95 mm |
| Weight | 10 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 175 mm |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 9 mm |
| Package weight | 16 g |
| Package type | Box |
