1
/
of
1
CoreParts
CoreParts MOBX-TOOLS-023 mobile phone spare part
CoreParts MOBX-TOOLS-023 mobile phone spare part
Regular price
£4.68 GBP
Regular price
Sale price
£4.68 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MOBX-TOOLS-023
Low stock: 10 left
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Doublesided tape 4mm 4mm - 50M - Tape Special for iPad 0.15mm*4mm*50m
When it comes to Tools for repairing your devices CoreParts has you covered.
CoreParts offers a wide range of tools, perfect for repairs or upgrades of your original device.
Extend the life of your device by servicing them with CoreParts Tools manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 145 mm |
| Height | 15 mm |
| Depth | 130 mm |
| Weight | 30 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 145 mm |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 15 mm |
| Package weight | 34 g |
| Package type | Box |
