1
/
of
1
CoreParts
CoreParts Fuser fixing film
CoreParts Fuser fixing film
Regular price
£7.80 GBP
Regular price
Sale price
£7.80 GBP
Unit price
/
per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Couldn't load pickup availability
SKU:MSP3842
22 in stock
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 6 months Warranty
FUSER FIXING FILM Compatible parts
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | LaserJet: 1600, 2600n |
| Product colour | Brown |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 269 mm |
| Depth | 45 mm |
| Height | 43 mm |
| Weight | 40 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 269 mm |
| Package depth | 45 mm |
| Package height | 43 mm |
| Package weight | 46 g |
| Package type | Box |
